ERIKA MARENČÍKOVÁ – 0903 112 274

Pole dance som našla náhodne v roku 2011. Kamarátka zverejnila fotku krkolomnej pózy na tyči na Facebooku, zaujalo ma to a tak som začala navštevovat hodiny Pole dance v Bratislave. Začiatky boli tažké, samé modriny a spálená koža, v zrkadle som vyzerala ako vrece zemiakov a pritom trénerka predvádzala triky s takou ľahkostou…


Teraz sa venujem trénovaniu najmä začiatočníkov a mierne pokročilých. Baví ma vidieť pokroky, ako to na začiatku nešlo, ako sa trik na ďalšej hodine podarí, ako si baby porovnávajú modriny a fotia prvé úspechy. Tá radosť v ich tvárach a atmosféra v štúdiu je na nezaplatenie.


Je to fantastický šport vhodný takmer pre každého bez rozdielu veku, pohlavia a postavy. Už si nemusíš hovoriť: “Prídem, keď schudnem…. Prídem, keď naberiem silu…” Príď a Pole dance ti pomože získať aj vysnívanú postavu, aj silu a navyše zdravé sebavedomie.

DOROTA DORI SÁMELOVÁ- 0908 807 071

 

V detstve som sa venovala horolezectvu a ľudovému tancu. Pole dance – tomuto  jedinečnému športu, som sa začala venovať od januára 2015 náhodou, keď som dostala na Vianoce kupón na kurz pre začiatočníkov Pole dance sa od tohto okamihu  pre mňa stal úžasným spojením športov.

Keďže som súťaživý typ, od začiatku som  smerovala svoje športové aktivity v tomto smere k účasti na  súťažiach. Rovnako chcem aj vám poskytnúť túto možnosť ochutnať atmosféru inej formy cvičenia prostredníctvom vašej prípravy. Na mojich hodinách sa zameriavam najmä na správne prevedenie prvkov, kvalitnú telesnú prípravu (čo sa prejaví aj na vašom vzhľade a kondícii!!!) a tvorbu originálnych tanečných kombinácií. Venujem sa príprave začiatočníkov, pokročilých v Pole sport a tiež Exotic pole.

Prioritou je pre mňa osobitý prístup ku každej z vás. Najpodstatnejší je pre mňa pocit s akým z tréningu budete odchádzať. Nemalo by to byť pre vás len absolvovanie tréningu, ale mala by to byť pre vás najmä radosť z pohybu a „fajn“ atmosféra, ktorú si budete chcieť zopakovať ešte raz a ešte….

 

Športové úspechy

Slovenský šampionát : 2. Miesto v kategorii amater

Slovak Pole Sport Championship  : 2. miesto v kategorii amater

Pole Iron Fight: 2.miesto v kategorii Silver

Majstrovstvá SR: 3. Miesto v kategorii amater

Pole Iron Fight: 3. Miesto v kategorii Gold

Majstrovstvá SR: 5. miesto v kategorii Profi

NOÉMI HEGEDUSOVÁ – 0908 714 238

Poledancu som prepadla koncom roka 2013, kedy začali moje prvé chabé pokusy o niečo, čo sa v mojom prípade poledancom veľmi nazvať nedalo. Ale, pravidelný tréning, motivácia a výdrž priniesli svoje ovocie a dnes už vediem vlastné tréningy. Nestáva sa často, aby ma nejaký šport nadchol natoľko, aby som sa mu venovala dlhšie ako niekoľko mesiacov. S poledancom to ale bolo úplne iné. Spojenie silových cvičení s ladnosťou pohybov si ma získali na plnej čiare a preto je poledance významnou súčasťou môjho života.