ERIKA MARENČÍKOVÁ – 0903 112 274

Pole dance som našla náhodne v roku 2011. Kamarátka zverejnila fotku krkolomnej pózy na tyči na Facebooku, zaujalo ma to a tak som začala navštevovat hodiny Pole dance v Bratislave. Začiatky boli tažké, samé modriny a spálená koža, v zrkadle som vyzerala ako vrece zemiakov a pritom trénerka predvádzala triky s takou ľahkostou…


Teraz sa venujem trénovaniu najmä začiatočníkov a mierne pokročilých. Baví ma vidieť pokroky, ako to na začiatku nešlo, ako sa trik na ďalšej hodine podarí, ako si baby porovnávajú modriny a fotia prvé úspechy. Tá radosť v ich tvárach a atmosféra v štúdiu je na nezaplatenie.


Je to fantastický šport vhodný takmer pre každého bez rozdielu veku, pohlavia a postavy. Už si nemusíš hovoriť: “Prídem, keď schudnem…. Prídem, keď naberiem silu…” Príď a Pole dance ti pomože získať aj vysnívanú postavu, aj silu a navyše zdravé sebavedomie.

JANA RUMANOVÁ – 0903 200 239

 „Ďalšia závisláčka na Pole Dance“… ako ostatné inštruktorky aj mňa ako obyčajnú babu poledance očaril a úplné pohltil. Som  prototyp baby, ktorá sa žiadnemu športu nikdy predtým nevenovala aktívne a dlhodobo. Ale mám rada pohyb a rada skúšam nové veci. Asi ako každá z vás som vyskúšala veľmi veľa cvičení: klasicky aerobic, step aeorobic, bodywork, joga, zumba, bosu, jumping, antigravity, cvičenie vo fitku a samozrejme, Pole Dance..:) Každé z týchto cvičení mi niečo dalo, ale na tých posledných dvoch som ostala závislá. Ak nie som v štúdiu, v lete ma určíte stretnete na hrádzi s inlinami na nohách alebo niekde v bufete… plávanie, splavovanie a rafting ma tiež baví. V zime mením hrádzu za ľad, a lyžovanie na horách.

Ako som sa k Pole Dancu dostala? Jedno leto som sa podieľala na organizácii rozlúčky so slobodou mojej kamošky. Napadlo ma, že by sme mohli isť s nevestou do Pole Dance štúdia niečo sa naučiť, ale hlavne sa zabaviť 🙂 Lenže tento môj plán v hlasovaní neprešiel. Nakoniec som kurz dostala  ja ako dar.

Pole Dancu sa venujem od konca roka 2011, a úplné som mu prepadla. Je to úžasný šport, ktorý ma stále núti prekonávať samú seba a posúvať moje hranice dopredu. Za každým cvikom sa skrýva veľa úsilia a driny o to viac sa teším, keď  sa mi cvik konečne podarí …aj keď to trvá dlhšie.

NOÉMI HEGEDUSOVÁ – 0908 714 238

Poledancu som prepadla koncom roka 2013, kedy začali moje prvé chabé pokusy o niečo, čo sa v mojom prípade poledancom veľmi nazvať nedalo. Ale, pravidelný tréning, motivácia a výdrž priniesli svoje ovocie a dnes už vediem vlastné tréningy. Nestáva sa často, aby ma nejaký šport nadchol natoľko, aby som sa mu venovala dlhšie ako niekoľko mesiacov. S poledancom to ale bolo úplne iné. Spojenie silových cvičení s ladnosťou pohybov si ma získali na plnej čiare a preto je poledance významnou súčasťou môjho života.